Ахіллодінію - це больовий синдром в результаті запалення ахіллового сухожилля і оточуючих його оболочек.Боль в ахіллове сухожилля найчастіше локалізується в місці кріплення його до п'яткової кістки, також відчувається по задній поверхні гомілки в литкових м'язах. Ходьба або руху в гомілковостопному суглобі підсилюють біль, в спокої вона кілька вщухає. При ахіллодінію відзначається випинання в області п'яти за рахунок накопичення рідини в суглобовій сумці.

77

Захворювання зазвичай розвивається після надмірних навантажень. Непідготовлені люди після надмірно інтенсивних тренувань часто страждають ахіллодінію. Це стосується не тільки бігових дисциплін, а й інших видів спорту.

Люди з надмірною вагою також часто мають проблеми з ахілловим сухожиллям. Ревматизм і деформації стопи підвищують ризик розвитку ахіллодінію.

Характерні симптоми запалення: біль, локальне підвищення температури, набряк і порушення функції.

Ударно-хвильова терапія - на сьогоднішній день найбільш ефективний спосіб лікування ахіллодінію. УВТ відновлює клітинну структуру, зменшує біль, покращує метаболізм і мікроциркуляцію, розсмоктує фібрози і стимулює вироблення колагену