Характеристики та технології

Компактний і безпечний MASTERPULS MP200 ultra відрізняється наступними характеристиками: тиха робота, невелика витрата на обслуговування і неповторна ергономіка: управління апаратом здійснюється завдяки рукоятці-наконечника FALCON, в якій містяться всі потрібні компоненти. Завдяки таким технічним рішенням лікар може проводити сеанс без відриву від хворого. За допомогою датчика «Skin Touch» запускається і зупиняється передача імпульсів прямо на пацієнта. Устаткування оснащений сенсорним дисплеєм діагоналлю 10 дюймів, з допомогою якого відбувається управління спеціальною програмою, яка дозволить: вести базу даних з історією хвороби кожного пацієнта, автоматичним способом вибирати методику лікування, користуватися анатомічним 3D атласом і переглядати навчальні відео матеріали.

Для того, щоб був досягнутий максимальний терапевтичний результат обладнання оснащене V-Actor (вібраційна і масажна) і Vacu-Actor (вакуумна) технологіями. Творці апарату з'єднали три методи лікування, які в поєднанні приносять максимально успішний результат. Завдяки вакуумної терапії в доповненні з УВТ, можливо, вилікується від хронічних, а також від гострих захворювань, зокрема, від хвороб в м'язах, фасцій і сполучної тканини. Для вакуумної терапії використовуються спеціальні банки (діаметрами 25, 33, 47 і 62 мм). Банки створюють певний вакуум за допомогою з'єднує шланга. Внаслідок чого активізуються тканинні рідини, сповільнюються запальні процеси, розпадаються обмінні шлаки та ін.

Насадки к аппарату

До обладнання MASTERPULS MP200 ultra були розроблені спеціальні спектри аплікаторів, які спрямовані на усунення захворювань. У центрі ударно-хвильової терапії використовуються аплікатори Ro40, DI15 і D20-S. Аплікатор Ro40 призначений для лікування всіх різновидів тендінопатіі. DI15 Deep Impact фокусує енергію для лікування хвороб, які мають глибоку картину. До захворювань належать глибоко розміщені патології, тригерні точки, хронічні хвороби. D20-S D-Actor застосовується для миофасциальной триггерной терапії, вона сприяє розгладженню м'язів і сполучних тканин. До показань належать міофасціальні тригерні точки, розбивання фіброзів, лікування глибоких м'язів, лімфодренаж, вібромасаж при целюліті. Апплікаторние матеріали розробляються відповідно до новітніх наукових досягнень і оптимізують швидкість передачі енергії ударних хвиль в уражені області.

Международный портал по УВТ

Апарат MASTERPULS MP200 ultra надає доступ до міжнародного порталу по УВТ. На якому, можливо, переглянути актуальні дані абсолютно з усіх сфер медицини, які використовують УВТ. Для того, щоб потрапити на портал необхідне підключення до Інтернету, і наприклад, ПК або смартфон.