Ортопедія-травматологія

Центр ударно-хвильової терапії, ухт в Харкові / Ортопедія – травматологія

За допомогою ударно-хвильової терапії ви зможете вилікувати ряд захворювань, пов'язаних з причиною виникнення болей. Цей метод надійно видаляє стійкі м'язові спазми, розблоковує швейні відділи, забезпечуючи нормалізацію мозкового кровообігу

Види захворювань

П'ятковий шпор (плантарний фасціїт)

Хвороба Хоглунда

Ахіллодинія

Артроз суглобів стопи

Стан після оперативного лікування, травми

Синдром імпіджменту

Плічелопаточний переартроз

Адгезивний капсуліт

Тендініт

Епікондиліт

Артроз колінного суглоба (гонартроз)

Тендініт, лігаментит

Хвороба Шляттера

Стан після оперативного лікування

Реабилитация

Артроз тазостегнового суглоба

Суглобовий артроз (коксартроз)

Трохантерит, бурсит

Періартрит, лігаментит

Стан після оперативного лікування, травми

Реабілітація

Остеохондроз

Протрузії, грижі дисків

Міофасціальний синдром

Функціональний блок

Фіброміалгія

Наслідки травм, операцій

Реабілітація

Ревматоїдний артрит

Подагричний артрит

Діабетична стопа

Рубцеві контрактури

Реабілітація після травмоперативного лікування

У багатьох з нас є смартфони, планшети, ноутбуки, і ми всі використовуємо їх протягом робочого дня або просто для розваги, шукаємо щось в Інтернеті або граємо у улюблені ігри. Рано чи пізно ми можемо відчути втому, дискомфорт, а можливо, навіть біль у шиї, затилку, плечі.

Все це змушує нас змінювати позу, повертати голову в різні сторони в надії відчути полегшення. З часом це припиняє допомагати. Ми намагаємося знаходити відповіді в Інтернеті, просимо поради від родичів, знайомих, а коли це не допомагає, доводиться звертатися до лікаря.

Ну, а там все, як завжди: лікар-невропатолог призначає дороге обстеження (МРТ), за яким слідує безкінечний список ліків, уколів, крапельниць. Коли це не призводить до результату, рекомендують фізіотерапевтичні процедури, курс не завжди правильного масажу, лікувальної фізкультури. Але немає, бажаного результату.

Отже, в чому причина і як із цим боротися?

Відповідь надасть лікар-ортопед Мирошниченко Олексій Миколайович. Так, у наше часи гаджетів і Інтернету тривале перебування за робочим столом, стрибаючи в просторах всесвітньої павутини, наша спина, наша шия починає давати збій. Основна причина цьому - не всім відоме поняття остеохондрозу, або народніший термін - стиснення нерву. Усе це укладається в поняття цервікальгії (біль в шиї).

Що ж робити?

Я не виключаю можливості певного успіху у лікуванні більового синдрому в шийному відділі хребта невропатологами, але зі свого досвіду скажу, що результати медикаментозної терапії не завжди є надійними. Зазвичай рецидив болю відбувається через кілька тижнів.

Враховуючи свій досвід, скажу, що слід працювати не з болем, а з причиною її виникнення.

Всесвітньо визнаний, безаналоговий метод, існуючий вже понад 20 років - метод Екстракорпоральної Ударно-Хвильової Терапії. Цей метод ефективно усуває стійкі м'язові спазми, розблоковує шийні відділи, забезпечуючи нормалізацію мозкового кровообігу, що фактично повертає вас до звичайного життя!

Медицина - не точна наука, але я практично гарантую вам позитивний результат!