Підтяжка шкіри обличчя і підборіддя - Розгладження носогубних складок без операцій

За допомогою УВТ роблять підтяжку або розгладження шкіри на обличчі, підборідді, а також ліфтинг або корекцію носогубних зморшок при цьому не проводиться хірургічне втручання. При проведенні процедури не потрібна реабілітація, проводиться вона в амбулаторних умовах і є безболісною.

Який ефект має терапія ударними хвилями:

  • Стимулюється метаболізм.
  • Клітинні мембрани набувають велику проникність.
  • У фибропластов відбувається сильніша проліферація, через що виникають нові волокна генового і еластинових типу.
  • Синтезується нова власна гіалоурановая кислота, через що відновлюється нормальний стан шкірних покривів (її колір, пружність і пластичність, рівний рельєф).
  • Під час проведення процедури в 45 разів поліпшується мікроциркуляція, через що клітини харчуються і відновлюються, а продукти життєдіяльності виводяться з організму.
  • Набряки зменшуються, а потім і зовсім зникають.

Основною метою проведення УВТ є безопераційне омолодження шкірних покривів без застосування медикаментозних препаратів і неприємних наслідків.
Великою перевагою процедури є те, що вже після першого проведеного сеансу можна буде побачити зовнішні зміни. Результат після індивідуального курсу тримається до 10 місяців. УВТ проводять раз на тиждень, рекомендується приблизно 7 процедур, але точна кількість призначає лікар залежно від стану шкіри і бажаного ефекту. Дуже добре УВТ підходить для згладжування носогубних зморшок, навіть яскраво виражених.

Примітна особливість ударно-хвильової терапії полягає в тому, що вона однаково ефективна для чоловіків і жінок. Унікальні можливості перевищують ефект хірургічного втручання, через це УВТ стала такою популярною. Якщо пацієнт турбується про своє здоров'я і вважає за краще такі методи лікування, при яких відсутня хірургічне втручання, то УВТ в цьому випадку підійде ідеально.

Процедура займає близько 25 хвилин, при цьому можна спостерігати невелике почервоніння шкірних покривів, яке протягом півгодини безслідно проходить. Проводить УВТ на обладнанні зі Швейцарії Storz Medical. Для того щоб отримати максимально ефективний результат, підтягнути тонус м'язів, поліпшити обмін речовин і лімфоток, найкраще цю процедуру поєднати з вібростімуляція, яка проводиться по V-Actor.

Прием врача 200 грн
Сеанс лечения 15 коп. за импульс