Ударно-хвильова терапія (УВТ) - це сучасний фізіотерапевтичний метод, основа роботи якого полягає в дії ударних хвиль. Дана методика застосовується не так давно, але вже заслужила довіру як у лікарів, так і пацієнтів. Методика не викликає больові чи дискомфортні відчуття, результат помітний вже після декількох процедур. У центрі ударно-хвильової терапії УВТ є сучасним апаратним методом, який успішно використовуються в багатьох областях, а саме травматології-ортопедії, невралгії і косметології. Наші фахівці мають великий досвід лікування методикою УВТ, лікування здійснюється за допомогою якісного та сучасного обладнання. У центрі ударно-хвильової терапії головним завданням є надання допомоги пацієнту подолати недугу з усіма його особливостями.

Сфери застосування УВТ

В ортопедії-травматології УВТ володіє найширшим спектром показань. Завдяки методиці, можливо, лікувати кісткові, хрящові будови, м'язи та сухожилля. Також до показань належать артроз, артрит, остеохондроз та ін. УВТ відноситься до найбільш результативним способам лікування в областях травматології та ортопедії, так як вона впливає на джерело хвороби. Після лікування збільшується маневреність в уражених областях, поліпшується живлення тканин, кровопостачання зв'язок, знімаються больові відчуття, підвищується витривалість зв'язок і сухожиль до різноманітних навантажень або травм, підвищується продуктивність клітинної мембрани, стимулюється розвиток нових клітин, знижується чутливість нервів, які здатні провокувати біль і запальні процеси.

У невралгії УВТ найбільш результативний метод для лікування величезної кількості захворювання, які пов'язані із запальними процесами нервових волокон і підвищеним м'язовим тонусом. Завдяки УВТ провокуються демонстративні зміни в тканинах організму. Також поліпшується мікроциркуляція, прискорюється метаболізм в проблемних зонах, також при проведенні процедури досягається виражений знеболюючий ефект. До захворювань при яких застосовується УВТ в сфері невралгії відносяться: міофасциальний синдроми, торакалгий, м'язові судоми, невропатія лицьового нерва та ін.

У косметологічної сфері застосовується в якості реабілітаційної процедури після пластичної операції, відновлювальної після агресивної процедури (хімічний пілінг), а також для захворювань судин, різноманітних пошкоджень на шкірі та ін. Також УВТ застосовується для лікування целюліту на всіх стадіях його розвитку і місцевих жирових відкладень.