П'яткова шпора є захворюванням, при якому виникають сильні болі в зоні п'яти і стопи. Больові відчуття виникають в ранковий час або вони збільшуються після фізичного навантаження. Якщо захворювання запущене, то у хворого немає взагалі ніякого бажання наступати на п'яту, і він намагається спиратися на іншу частину стопи при ходьбі. У лікування захворювання використовується безліч різних методик серед них короткофокусна терапія, артроскопічна резекція ураженої зони, а також проводиться лікування п'яткової шпори ударно-хвильовою терапіэю (УВТ).

77
77

Прайс лист

Прийом лікаря 200 грн
Сеанс лікування 15 коп. за импульс

Стопа складно анатомічно побудована, на неї відбуваеться все навантаження людського тіла при ходьбі, бігу або стрибку. Стопа відповідальна за просторове положення тіла при рухах незалежно від нерівностей поверхні. При великому навантаженні на стопу можуть пошкодиться еластичні тканини в сухожильно-зв'язковому апараті, особливо плантарного (підошовна) фасція. Завдяки даній зв'язці підтримується зведення стопи, і вона фіксується з п'ятковим бугром, розростання якого сприяє тому, що утворюється п'яткова шпора. П'яткова шпора може сформуватися при зайвій вазі, повсякденному перевантаженні, цукровому діабеті, прогресуючому плоскостопості, порушеноню кровообігу, хворобах суглобів, тривалому носінні неправильно обраного взуття. Також до ризику розвитку даного захворювання відносяться люди, робота, яких пов'язана з систематичним перебуванням на ногах; а також люди, які професійно займаються спортом.

Лікування п'яткової шпори ударно-хвильовою терапією в Харкові здійснюється за допомогою спеціалізованого обладнання, яке створює ударні хвилі з певною частотою. Вони проникають в м'які тканини, далі в кістковий наріст, внаслідок чого знімається запалення і купірується больовий синдром. Лікування п'яткової шпори УВТ здійснюється на будь-якій стадії її розвитку, кількість сеансів в курсі визначається в індивідуальному порядку. Лікування п'яткової шпори УВТ в Харкові сприяє тому, що посилюються мікроциркуляція крові та процеси обміну, розсмоктується утворена вторинна рубцева тканина плантарної фасції, регенерується її еластичність. Важлива особливість лікування п'яткової шпори ударно-хвильовою терапією полягає в тому, що вона не робить негативного впливу на здорову тканину.

Лікування п'яткової шпори УВТ зарекомендувало себе в якості ефективного і безпечного методу. Больові відчуття знизяться вже після першого сеансу лікування п'яткової шпори УВТ в Харкові. Лікування п'яткової шпори ударно-хвильової терапії в Харкові. Методика УВТ буде приносити ще більшу ефективність в поєднанні з іншими методами. Але найголовнішим є своєчасне звернення до лікаря, адже лікування допоможе знизити ризик розвитку ускладнення.