Трохантеріт-це запалення місця прикріплення сухожиль до великого вертлюга стегнової кістки. Біль виникає по зовнішній поверхні стегна і опускається до коліна.

Найчастіше трохантеріт виникає при надмірних навантаженнях на сухожилля сідничних мишц. Сухожілля розтягується і надриваються, в місцях надриву утворюються ділянки фіброзу, які можуть бути джерелом больових відчуттів. Прі цьому найсильніше травмуються ділянки сухожильних волокон, які з'єднують саме сухожилля з кісткою. Окрім цього причиною трохантеріта можуть бути і дегенеративно-дистрофічні зміни в зазначених сухожиллях і зв'язках, які при цьому втрачають свою еластичність, починають руйнуватися, набрякають і запалюються.

Трохантеріт
77

Трохантеріт є абсолютним показанням для ударно-хвильової терапії. Він легко і швидко піддається лікуванню, якщо не встиг перейти в хронічну форму. Знеболюючий ефект відзначається вже після першого сеансу.

Латеральний епікондиліт.

Латеральний епікондиліт-це запалення сухожилля, що кріпиться до латерального надмищелку плечової кістки. Запалення сухожилля може бути гострим або хронічним.

У разі гострого запалення мова йде про запальну реакцію навколо волокон сухожилля, можливо повне відновлення.

При хронічному запаленні відбувається дегенерація волокон сухожилля і заміщення їх сполучною тканиною.

Пошкодження сухожилля зазвичай відбувається через перевантаження, якє викликають монотонно повторювані рухи. Захворювання може починатися після епізоду перевантаження, при цьому мають значення відведення руки і згинання в ліктьовому суглобі. В спорті латеральний епікондиліт найчастіше виникає у тенісистів.

Мета лікування - допомогти сухожиллю вилікуватися від запалення.

Одним з найбільш важливих лікувальних методів на шляху до повного відновлення є ударно-хвильова терапія. Це допомагає зменшити біль і поліпшити стан м'язів, зміцнюючи і розслабляючи м'язовий корсет.