Ударно-хвильова терапія (УВТ): інноваційний метод лікування чоловічих недуг

 • хронічний простатит
 • хвороба Пейроні
 • ерректільная дисфункція

77

Сьогодні аптеки пропонують гідний вибір лікарських препаратів для лікування проблем з ерекцією. Такі засоби ефективні, але діють лише разово (протягом 30-60 хвилин після прийому таблетки), що обмежує сексуальне життя і негативно впливає на самооцінку чоловіка. Крім того, якісні препарати для лікування еректильної дисфункції коштують чималих грошей. Деякі чоловіки йдуть на крайні заходи і лягають під ніж хірурга. Такий метод лікування є радикальним, але малоефективним. У більшості випадків виникають ускладнення.

Центр пропонує інноваційний метод відновлення чоловічого здоров'я - терапія ударними хвилями. Цей спосіб лікування відрізняється ефективністю і дієвістю, дозволяє не тільки поліпшити якість сексуального життя, а й усунути головну причину захворювань чоловічої статевої системи - порушення кровотоку.

У нашій клініці використовується швейцарський апарат нового покоління УВТ "Storz Medical", головною особливістю якого є широкий спектр налаштувань частоти і сили ударної хвилі. Це робить терапію більш ефективною і скоротити кількість сеансів, в порівнянні з іншими аналогічними апаратами.

Переваги цього методу лікування незаперечні:

 • абсолютна безболісність;
 • неінвазивний (ніяких проколів, розрізів і проникнень);
 • висока ефективність без масажів, оперативного втручання, прийому різних препаратів і фізіопроцедур;
 • відсутність побічних ефектів;
 • використовується як для лікування, так і профілактики;
 • помітні результати після декількох сеансів.

У 90% пацієнтів, які пройшли курс УВТ, спостерігається істотне підвищення чоловічої сили, збільшення тривалості ерекції і статевого акту.

Чоловіча урологія: лікування простатиту, проблем з потенцією і хвороби Пейроні

Центр УВТ допоможе в лікування чоловічих захворювань, незалежно від віку пацієнта. За допомогою лікування ударними хвилями наш лікар зможе відновити і поліпшити кровообіг і лімфоток, зняти запалення з простати, прибрати фіброзні освіти і кальцинати. Після терапії спостерігається неоангіогенез - зростання нових судин, які додатково забезпечують приплив крові до осередків хвороби, пеніса і простаті. Це призводить до усунення застійних процесів і поліпшення обміну речовин. Наші лікарі впевнені в позитивному результаті і можуть його гарантувати!

Єректильна дисфункція

Лікування простатиту абактеріального

Хвороба Пейроні

Як проводиться ударно-хвильова терапія

Основними принципами нашої роботи є індивідуальний підхід і налагодження довірчих відносин з кожним пацієнтом. Завдяки використанню передових технологій, високої кваліфікації наших співробітників, ми допоможемо впоратися з багатьма чоловічим хворобами на різних стадіях.

Найефективнішим способом лікування захворювань чоловічої сечостатевої системи є ударно-хвильова терапія. Тривалість курсу лікар визначає індивідуально. В середньому, курс складається з 7 сеансів з перервою в 5-7 днів. Під час процедури лікар направляє ударні хвилі в промежину, в область передміхурової залози. Тривалість сеансу становить близько 10 хвилин.

Висновки

 • УВТ ефективна в лікуванні калькульозного простатиту і хвороби Пейроні.
 • За рахунок впливу на судинний фактор УВТ може застосовуватися в лікуванні еректильної дисфункції судинного генезу.
 • З огляду на властивості УВТ на біологічну тканину можна стверджувати, що вона може застосовуватися як монотерапія хвороби Пейроні, а також в комплексному лікуванні хронічних простатитів.

Дія ударної хвилі в простаті при хронічному абактеріальним (кальціфіцірующем) простатиті

77

УВТ в лікуванні еректильної дисфункції

77

Хвороба Пейроні. Лікування за допомогою УВТ

77